2018-08-09 Investerar i ny maskin. Speedtool köper DMU75
Efter semestern installerar vi vår andra DMU75,
maskinen är utrustad med bla. 60 verktyg, hsk63, 5ax, rundbord på vagga.
Läs mer »
2018-01-22 Välkommen Richard Gustavsson Richard börja som ny nc-operatör.

Läs mer »
 
 
 
 

KontAKT

SPEEDTOOL AB

Industrigatan 18
566 34 Habo
Telefon: 036-477 50
E-post: info@speedtool.se

Jimmy Korsbeck, VD

Telefon: 036-477 51
E-post: jimmy.korsbeck@speedtool.se

Martin Bexdal, Offertberedning / Marknadschef

Telefon: 036-477 58
E-post: martin.bexdal@speedtool.se

Henrik Uddemar, Projektledare

Telefon: 036-477 52
E-post: henrik.uddemar@speedtool.se

Tobias Engdahl, Konstruktion

Telefon: 036-477 53
E-post: tobias.engdahl@speedtool.se

Niklas Lixenstrand, Avdelningschef NC

Telefon: 036-477 56
E-post: niklas.lixenstrand@speedtool.se

Joakim Andersson, Konstruktion / Simulering

Telefon: 036-477 57
E-post: joakim.andersson@speedtool.se

Anders Sten,  Avdelningschef Verktyg

Telefon: 0704-06 95 03
E-post: anders.sten@speedtool.se

Marita Borkowski, Ekonomi
Telefon: 0708-89 71 08 
E-post: marita.borkowski@speedtool.se

Veronica Karlsson, Administration
Telefon:0736-23 17 49
E-post: veronica.karlsson@speedtool.se








SPEEDTOOL AB | Industrigatan 18 | 566 34 Habo | Telefon: 036-477 50 | E-post: info@speedtool.se